İSTANBUL
TÜM MEKANLAR
Lunch Box Lunch Box Sağlıklı beslenmeye önem veren yemek yemenin keyfini bilen tüketiciler için LUNCHBOX...
Dolmabahçe Saat Kulesi Dolmabahçe Saat Kulesi Dolmabahçe Saat Kulesi, Bezmi Alem Valide Sultan Camii ile Dolmabahçe Sarayı’nın Saltanat Kapısı arasında yer alır.
Taksim Gezi Parkı Taksim Gezi Parkı Türkiye'nin gündeminde belki de en üst sıraya oturan Taksim Gezi Parkı, İstanbul'un Beyoğlu İlçesi'nde bulunan ve Taksim Meydanı ile Elmadağ semtleri arasında yer alan şehir parkının adı.
The Plaza Hotel The Plaza Hotel Konforun adresi The Plaza Hotel
İstanbul Marriott Hotel Asia İstanbul Marriott Hotel Asia Eşsiz güzellikteki Boğaz' ın kıyılarında, Asya ve Avrupa kıtalarına yayılmış tek ve büyülü şehir, İstanbul. Bu büyülü ortamın yaşanılacağı en güzel yer, Istanbul Marriott Hotel Asia.
W Hotel İstanbul W Hotel İstanbul Tarihi Akaretler Sıraevlerin çağdaş başyapıtı. Yaldızlı kubbe ve minarelerin çevrelediği bir şehirde göz alıcı bir ihtişam. Bir yanda modern iş hayatının dinamizmi ile en son moda diğer yanda tarih dolu bambaşka bir şehir. W Istanbul'da her iki dünyanın da keyfini süreceksiniz.
Ceylan InterContinental İstanbul Ceylan InterContinental İstanbul İnterContinental İstanbul siz değerli misafirlerini; kusursuz hizmetin konforla buluştuğu, çok özel konaklama, yeme-içme ve eğlenme imkanlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor.
Limak Eurasia Hotel Limak Eurasia Hotel Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat eden ve şehirde konaklamaları boyunca en iyisini arayanlar için beş yıldızlı bir Deluxe oteldir.
Martı İstanbul Hotel Martı İstanbul Hotel Zarafet ve şıklığın yeni adresi beş yıldızlı Martı Istanbul Hotel, alışveriş, kültür ve iş hayatının kalbi olarak nitelendirilen, aynı zamanda eğlenceli ve hareketli gece yaşantısının da merkezi olan Taksim'de yer alıyor.