İSTANBUL
Swissotel The Bosphorus Swissotel The Bosphorus

Swissotel The Bosphorus

Dolmabahçe Sarayı bahçesinin üzerinde, ağaçlık bir tepenin üzerine kurulu otel

Dünyanın önde gelen oteller zincirinin bir üyesi olan Swissôtel, İstanbul'un en seçkin 5 yıldızlı otellerinden biridir. Avrupa yakasında, şehrin merkezinde konumlanmış olup işyerlerine yakın bir noktada ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Bir zamanlar Osmanlı sultanlarına ev sahipliği yapmış Dolmabahçe Sarayı bahçesinin üzerinde, ağaçlık bir tepenin üzerine kurulu otel..

Boğaz, Asya yakası ve eski İstanbul'un panoramik ve eşsiz bir manzarasına sahiptir. Günümüzde ise kalite mirasını, sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. Seçkin bir alışveriş bölgesi olan Nişantaşı’na sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, şehrin turistik merkezlerine yakın ve Uluslararası Atatürk Havaalanı’ndan da 30 dakika uzaklıktadır.

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Sibel Taşlı 11 Temmuz 2013, 11:46 güzel Swisitsotel Boğaz'ın muhteşem manzarası muhteşem bahçesi ve havuzuyla İstanbul un orta yerinde cennetten bir köşe Yemekler mükemmel, ortam nezih, çalışanlar güleryüzlü, odalar konforlu ve huzurlu Her anın tadını çıkarabildiğiniz, kendinizi özel hissettiren çok özel bir mekan.
Banu Oral 02 Temmuz 2013, 11:37 On numara bir yer Boğazın incisi - Otelin gösterişli lobbysi mevcut.Zaten bilenler bilir.Suit odasında konaklama fırsatım oldu.Oldukça geniş odanın içinde çalışma masasından tutun da türk hamamına kadar her türlü konfor düşünülmüş.Oda ikramları gayet güzel.Çikolataları harika sanırım en son vakko çikolata kullanıyorlardı.Banyosunda zeytinyağlı yeşil sabunundan tutun da organik masaj kesesine kadar herşey özenle seçilmiş.Boğaz manzarasına karşı tepeden şarabınızı yudumlamak oldukça güzel...