İSTANBUL
ShineBeer Cafe ShineBeer Cafe

ShineBeer Cafe

Sizi dinliyoruz çünkü keyif alıyoruz sloganıyla yola çıkan Shine Beer Cafe, Anadolu Yakası'nın kalbi olan Kadıköy'de hizmet vermeye başladı.

"Sizi Dinliyoruz; çünkü keyif alıyoruz" sloganıyla yola çıkan Shine Beer Cafe Anadolu yakasının kalbi Kadıköy'de Kasım 2010 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Sevdiklerinizle huzur ve güven içerisin de sohbet edip, dünya mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetleri tadarak, servis kalitesi, cazip fiyatları, nefes kesen manzarasıyla Haydarpaşa, Ayasoyfa, Sultanahmet manzarasında, İstanbul’un eşsiz tarihini ve güzelliğini izleyebilirsiniz. Günün yorgunluğunun keyif ve huzurla buluştuğu Shine Beer Cafe misafir memnuniyetini esas alarak yoluna devam etmektedir.

Damak tadına hitap etmenin yanı sıra eşsiz manzarasıyla gözlere de hitap eden Shine Beer Cafe farklı kokteylleri, en iyi yerli yabancı marka içkilerden hazırladığı içki mönüsüyle de dikkat çekiyor. Aynı zamanda seçtiği özel müzikler ve canlı müzik geceleri, fasıl eğlenceleri ile kulağa da hitap ederek hayatı keyifli kılıyor.

Özel günlerin yanı sıra doğum günleri, özel grup yemekleri vb. etkinliklerinde yapıldığı mekân 3 kat şeklinde dizayn edilmiştir. 1. katımızda, iç mekan olarak 50 kişiye kadar şarap, bira evi tarzında bir konsept uygulanmıştır. Yine aynı katımızda, 20 kişilik  sigara içilebilen balkonumuz mevcuttur.

2. katımız 120 kişilik kapasiteye sahip, içkili cafe restaurant konseptindedir. Bu Katımız da 80 ler 90 lar ve güncel pop müziği
 
3. katımız açık teras şeklinde dizayn edilmiştir. 150 kişilik kapasitesi olan eşsiz manzaralı terasımız da çeşitli kokteyller, açık büfe kahvaltı, dünya mutfaklarından seçme mönümüzle hizmetinizdeyiz.
 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Gökhan Kara 28 Haziran 2013, 17:09 uwww Big dediler huge çıktı. - Hamburgerler leziz, patates ve yanında gelen soslara diyecek laf yok.