İSTANBUL
Reina Reina

Reina

Reina, sadece İstanbul'un değil dünyanın sayılı eğlence mekanlarından biri haline gelmiştir...

İstanbul eğlence hayatına 17 Ocak 2002 yılında "merhaba" diyen Reina, büyük bir başarıya imza atarak, sadece İstanbul'un değil dünyanın sayılı eğlence mekanlarından biri haline gelmiştir. En başarılı restoran markalarını bünyesine alarak, eğlencedeki iddiasını yemekte de sürdüren Reina; bar, restoran ve gece kulubü konsepti ile yerli ve yabancı konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Ünü ülke sınırlarını aşan Reina, eğlence merkezi olmasının ötesinde yabancı devlet başkanlarının dünya meselelerini konuştuğu, iş adamlarının yüz milyarlarca dolarlık anlaşmalara imza attığı, dünya starlarının yemek yediği ve eğlendiği önemli bir turizm noktasına dönüşmüştür.


Karşısında tarihi binalar ile şekillenen İstanbul silueti ve gökyüzüne uzanan ihtişamlı köprüsü ile Reina’da, Asya Kıtası'na karşı Avrupa'da içki yudumlamak keyifli bir ayrıcalıktır. Açıldığı ilk günden itibaren her yıl giderek artan kalitesi ve perçinlenen başarısı ile Reina, Su Entertainment Group bünyesinde yükselen bir değer olmaya devam etmektedir.

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Adres:Muallim Naci Cad. No:44 ORTAKÖY İSTANBUL
  • Telefon: +90(0212) 2595919
  • Fax: +90(0212) 2601083
  • Web:
  • E-Mail:

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Kader Aydın 01 Temmuz 2013, 12:46 genel Boğaz'da bir modern-klasik - Özellikle yaz gecelerinin rakipsizi... Amaç açık havada güzel manzara eşliğinde yemek veya eğlenmek ise yıllardır rakipsizdir Reina... Ses problemi yüzünden perdeler kapansa da, daha erken gidip yemek yenilerek deniz kenarında keyif yapılabilir. Kışın da restoranın da yemekleri çok başarılı, eğlencesi yazı aratmaz.
Murat Akkaya 29 Nisan 2013, 23:08 Dans loca da eğlence de bir başka oluyorrrr :)
esra derin 10 Nisan 2013, 11:48 eğlece ohh arkadaslarla mis gibi oynadık kutlkarımızı doktuk. kurt murt stress kalmadı :D