İSTANBUL
Park Şamdan Park Şamdan

Park Şamdan

İstanbul’un kalbi Nişantaşı’nda atıyor..

Dünyaca ünlü seçkin markaların mağazaları, en kaliteli sanat yapıtlarının örneklerinin sergilendiği galeriler ve hizmetleri ile size şımartan birinci sınıf oteller Nişantaşı bölgesinde yürüme mesafesi uzaklıkta… Park Şamdan bu güzellikler içinde sizi yeşillikler arasında lezzetlerini tatmaya davet ediyor.

Yirmi altı yıllık bir kuruluş olan Park Şamdan, bunca zaman içinde müdavimlerine yenilerini ekledi, eskilerini ise hiç kaybetmeden muhafaza etmeyi başardı.

 

Bir Nişantaşı klasiği Park Şamdan. "Park Şamdan, yemekten ve yemeğin Park Şamdan ambiyansında yenileceğini anlayanların adresidir" diyenler, Park Şamdan'ın usta aşçılarının elinden çıkmış, Türk, İtalyan ve Fransız mutfağının önde gelen örneklerini tatmaya devam ediyor. Türkiye'nin crème de la crème tabakası, Park Şamdan'ın başlıca müşterileri. Yurt dışından misafiri olanların da aklına gelen ilk adreslerden biri Park Şamdan. Şef Hüseyin Gürsoy paça çorbasını, balık, et ve tavuk çeşitlerini özellikle risottolu dana kaburgayı ve kuzu külbastıyı, Türk zeytinyağlılarını, tatlılardan da kaymaklı ekmek kadayıfı ile bademli keşkülü tavsiye ediyor.

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR -

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Hakan Kılıç 03 Temmuz 2013, 10:55 restaurant Yemekler servis lezzet mekan harika.
Ahmet K. 09 Nisan 2013, 15:02 harika mekanlar arasında bence mekan olarak, servis olarak bence Türkiye'nin en önemli mekanlarından birisi. Ne kadar yemek fiyatları pahalı olsa da verdiğiniz ücrete değiyor.