İSTANBUL
Mia Mensa Mia Mensa

Mia Mensa

Boğazın vazgeçilmez İtalyanı Mia Mensa..

İstanbul’un en popular ve klasikleşmiş italyan restaurantlarından biri olan Mia Mensa, Boğazın en güzel noktasında, Kuruçeşme de iki köprü arasında gizlenmiş bahçesi ve baştan çıkartıcı mazarası ile 17 senedir hizmet vermektedir.

Mia Mensa dört mevsim haftanın 7 günü saat 12.00-00.00 arası yemek servisi vermektedir. Yazları ise gecce 02.00 ye kadar açık olan Bar&Lounge bölümü ile misafirleriniz ağırlamaktadır. Yazın kalabalık ve eğlenceli günlerinden sonra, kış aylarını sakin geçirmek isteyen misafirlerine, şömine karşısında veya kış bahçesinde bir bardak şarap ve lezzetli yemekleri eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile keyifli alternatifler sunmaktadır.

 

Ossobuco alla Milanese, Pizza al Filetto con Porcini, Risotto Nero, Gnocchi Gorgonzola, Tagliatelle Arragosta ve Tiramisu en beğenilen yemeklerinden sadece bir kaçıdır.

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Aslı Işık 04 Temmuz 2013, 17:03 boğaz manzarası boğazın kenarında bir italyan tadı. dışarıda biraz müzik yüksek olduğu için konuşmanız zorlaşabiliyor. yemekleri ve şarapları güzel.
kaan görüş 27 Haziran 2013, 16:52 harikasın mia menssa Ortam çok şık tasarlanmış, para harcanmış ama asıl emek harcanmış. İişletmecileri ile mutlaka tanışırsınız kaliteyi korumak adına sürekli oradalar. Dışarıda değillerse bilin ki mutfaktalardır. Sempatik ve güleryüzlü bir mekân ki şu sıralar en çok gereksinim duyduğum şey bu. İşletmedeki nezaketi önemseyen biri olarak mekanın beş yıldızı hakettiğini söylemeliyim. Lezzetleri teker teker ve yeniden yaşayarak anlatmak istiyorum.
Esra Bulut 29 Nisan 2013, 23:04 Tatlıııııı Tiramisusuuu bir harikaaaa