İSTANBUL
Limak Eurasia Hotel Limak Eurasia Hotel

Limak Eurasia Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı seyahat eden ve şehirde konaklamaları boyunca en iyisini arayanlar için beş yıldızlı bir Deluxe oteldir.

Otel, yükselen iş bölgesi Kavacığın merkezinde bulunmaktadır, Kavacık,Asya yakasında olup Avrupa'ya en yakın noktada ve Boğaz'a sadece beş dakika mesafededir. Otel, aynı zamanda hem İstanbul Atatürk Havaalanına, hem de Sabiha Gökçen Havaalanına eşit uzaklıktadır.

 

Otel, yükselen iş bölgesi Kavacığın merkezinde bulunmaktadır, Kavacık, Asya yakasında olup Avrupa'ya en yakın noktada ve Boğaz'a sadece beş dakika mesafededir. Otel, aynı zamanda hem İstanbul Atatürk havalimanı (36,5 km), hem de Sabiha Gökçen Havaalanına eşit uzaklıktadır (36,8 km). Bu özel konum, misafirlere, Avrupa yakasındaki eğlence, alış veriş, kültürel ziyaretler ve hayranlık uyandıran Boğaz'ın tadını çıkarma şansı sunar. Limak Eurasia, 15 süit olmak üzere 201 odaya sahiptir. 24 saat hizmet veren oda servisinin yanı sıra Türk ve uluslar arası mutfakların örneklerinin servis edildiği restoranlar mevcuttur.

 

Otel aynı zamanda üst düzey toplantıların düzenlenebileceği ve özel kutlamaların yapılabileceği özel salonlara sahiptir.

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Mehmet Oral 28 Haziran 2013, 17:17 Anadolu yakasında gözde otel Muazzam Kalite! - Onca otel gezme ve görme fırsatı buldum, ancak ultra lüks oteller haricinde, ilk kez bir otelde bu kaliteyle karşılaşıyorum. Yemekleri, servis kaliteleri, temizlikleri ve güleryüzlü, anlayışlı personeliyle mükemmel bir gün geçirmenizi adeta garanti ediyor Limak Kavacık. Ulaşımının kolay oluşu da, bu oteli tercih etmek için bir başka sebep..