İSTANBUL
Le Méridien Le Méridien

Le Méridien

Le Méridien Otel Istanbul, yeni nesil bir Istanbul Oteli

stanbul'un lüks semti Etiler'de 34 kat üstünde yükselen Le Méridien Istanbul Etiler, çevresine kalıcı ve üstün bir değer katarak, şehrin saygın imgelerinden biri olmaya aday.

 

Fark yaratan hizmet kalitesi ve çağdaş stil ile dekore edilmiş konaklama odaları ile, Le Méridien Istanbul Etiler Istanbul'un iş hayatına yeni bir bakış açısı getiriyor. Oda kapılarını açmaktan daha fazla işe yarayan bir anahtar. Bu düşüncelerin de kapısını açabilir. Damak zevkiniz gelişirken yeni keşiflere olanak veren bir lezzet durağı. Varış yerinizde ve seyehatiniz boyunca etrafınızda gördüğünüz herşeye yeni bakış açısıyla yaklaşan bir otel.

 

Istanbul'un lüks, popüler ve görkemli semtlerinden biri Etiler'de yer alan Le Méridien Istanbul Etiler, Bebek ve Boğaziçine yakın konumuyla seçkin barlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafededir.

 

Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan eşsiz şehir Istanbul; renkli hayatı, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerini büyülüyor.

 

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Oktay Eser 05 Temmuz 2013, 14:24 özgün Etilerde otobana yakinligi ile avantajli bir is oteli. Ancak diger is otelleri gibi soguk degil. Kendine ozgu detaylar ortama sicaklik katmis. Servis beklendigi gibi. Taksimdeki otellere alternatif olabilir.
Haktan U. 04 Temmuz 2013, 17:11 mükemmel Le Meridien'de geçen ay kaldım ve oteli çok beğendim. Hizmet kalitesi mükemmeldi ve odalar çok güzeldi. İstanbul manzaralı geniş odalar, otelin her tarafından şıklık akıyor. Tek kötü yanı gezilecek yerlere uzaklığı, iyi restoranlara ve eski şehire 20-30 dakikalık bir taksi yolculuğunu göze alın.