İSTANBUL
Kız Kulesi Restaurant Kız Kulesi Restaurant

Kız Kulesi Restaurant

İstanbul’un İmzası Kızkulesi...

İki kıtanın kesiştiği noktada, dünyada bir eşi daha olmayan konumu, 2500 yıllık tarihi ve asırlardır anlatılan efsaneleriyle İstanbul’un simgesi haline gelen Kızkulesi, akşamları restaurant hizmetiyle sizleri Boğaz’ın büyüleyicini atmosferini doyasıya yaşamaya davet ediyor... Arzu ederseniz Kızkulesi’ni özel davet ve organizasyonlarınız için sadece size özel hale getirebilir, en özel anlarınızı bu eşsiz mekanda ölümsüz kılabilirsiniz. ..

İstanbul’un imzası Kızkulesi, akşamları saat 20.00’dan itibaren a’la carte mönü veya her zevke ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan fix mönü seçenekleri ile dünya mutfağının en leziz örneklerini kusursuz servisi ve canlı yemek müziği eşliğinde misafirlerinin beğenisine sunuyor. Kızkulesi’nin akşam yemeği programında saat 22.00’da solist eşliğinde yerli ve yabancı şarkılardan oluşan nostaljik müzik başlıyor. Haftanın her günü Grup Naviga ve Evrim Uluözyurt canlı performanslarıyla gecenize renk katıyor.

 

Dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte, içkinizi yudumlayarak İstanbul’u 360 derece seyretmek istiyorsanız, Kuledebar tam size göre. Dilerseniz yemek sonrası gecenize Kuledebar’da devam edebilir, muhteşem manzara karşısında dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Ya da önceden rezervasyon yaptırıp Kuledebar’a gelerek, zengin sıcak ve soğuk içecek mönüleriyle keyfinize keyif katabilirsiniz.

 

Arzu ederseniz Kızkulesi’ni özel davet ve organizasyonlarınız için sadece size özel hale getirebilir, en özel anlarınızı bu eşsiz mekanda ölümsüz kılabilirsiniz. Salacak’tan ring seferlerle, Kabataş’tan ise belli saat aralıklarında gerçekleştirilen tekne seferleriyle Kızkulesi’ne gelin, bu benzersiz mekanda güzel bir gece geçirmenin ayrıcalığını siz de yaşayın.

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR -
  • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Adres:Kızkulesi Salacak Mevkii , Sahil Yolu Üsküdar
  • Telefon:+90 (216) 342 47 47
  • Fax:+90 (216) 495 28 85
  • Web:http://www.kizkulesi.com.tr/
  • E-Mail:-

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Özkan Gökçek 03 Temmuz 2013, 10:51 restaurant Bence her çiftin bir kez dahi olsa gitmesi gereken bir mekan. Yemek çeşidi zengin ve leziz. Servis ve ortam da çok iyi. canlı müzik eşliğinde yemek daha leziz geliyor insana zaten :)) Fiyatları da bence mekan kalite hizmet ve lezzete göre normal çok uçuk değil. Bu arada rezerve yapanlar aracın ile kız kulesinin karşısındaki limana geliyorsun aracını valeye teslim ettikten sonra ücretsiz servisle kuleye geçiyorsun.Bence harika bir yer.
mehmet kan 29 Nisan 2013, 23:06 işte bu manzarası ile yemeklerrr bir harika