İSTANBUL
Gesty İç Mimari-Dekorasyon Gesty İç Mimari-Dekorasyon

Gesty İç Mimari-Dekorasyon

İç mimari – dekorasyon tasarım ve çalışmalarda; Gesty Home ayrıcalığını mutlaka hissedersiniz ...

Gesty İç Mimari-Dekorasyon, 34 yıllık yapı mimarisi deneyimi ile iç açıcı mekânların güçlü adresidir. 1975 den 2001 yılına kadar Akdeniz İnşaat A.Ş. sonrası Gesty adı ile müşterilerinin hizmetinde olmuştur. Yaşanılan mekânlarda ergonomik kullanım için yaratıcı tadilatlarla; ferah – geniş ek alan kazanımları, Gesty çalışmalarının başlangıç hedefidir.

 

Gesty, iş bitimi sonrası yaptığı çalışmaların 1 yıl garantisini vererek, sektöründe bir ilke imza atmıştır.

 

 

Gesty; konut, işyeri, alışveriş merkezleri iç mimari - dekorasyon çalışmaları, konstrüksiyon inşaat ve iç mimari işlerinde deneyimlidir.

 

Estetik – ayrıntıcı, ekonomik ve kalite anlayışı eğitimli usta ve danışman iç mimarları ile Gesty tüm iç mimari, dekorasyon ve tadilat ihtiyaçlarınızın çözüm ortağıdır.

 

Amacımız ; Dürüstlükten, ticari doğruluktan asla ayrılmamak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.  Kaliteden ödün vermeden; ekonomik, estetik ve ayrıntıcı çözümler üretmek. Şehir kirliliği ve olumsuzluklarını indirgeyici iç mimariyi tercih etmek.  Mimari plan hatalarını optimum tadilatlar ile gidermek. iç açıcı , ergonomik mekanlar yaratmak.  Mekan sahibinin düşüncelerini dikkate alıp, mimari yöntem ve düşüncelerle birleştirmek. Hizmet sonrası 1 yıl garanti ile müşterinin yanında olmak. İşin küçüğü, büyüğü ayırımı yapmadan çalışmak. Sektörde, kaliteli ve doğru işin markası olmak.

 

İlkelerimiz ; Dürüst, doğru, kararlı ve tutarlı ve teknolojiden yararlanan hizmet. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik. Müşteri memnuniyeti. Şehir kirliliği ve olumsuzluklarını indirgeyici iç mimariyi tercih etmek. Paylaşımcı, bilgi verici, aydınlatıcı, güler yüzlü müşteri ilişkisi. Zamanın değerini bilen, sözünde duran anlayış. Doğaya, çevreye saygı. Ülke ekonomisine, sektörel gelişimine katkı.

 

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın Bu mekana hiç yorum yapılmamış! İlk yorumu siz yapmak istemez misiniz?