İSTANBUL
Cafe de Paris Cafe de Paris

Cafe de Paris

Emsalsiz konumu ve manzarası ...

Hotel Suadiye’nin Terasındaki Cafe De Paris – Teras , ayrıca İstanbul metropolü içinde Asya Yakası 'nda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Hotel Suadiye’nin Terasındaki Cafe De Paris – Teras , emsalsiz konumu ve manzarası ayrıca İstanbul metropolü içinde Asya Yakası 'nda ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Genç ve dinamik kadrosuyla, yaratıcılığı ve enerjisi ile, İstanbul Asya  yakası nın bir aynası olan Hotel Suadiye’nin terasında  sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Cafe De Paris – Teras Suadiye’ yi   en yakın benzerlerinden bile açık ara uzakta tutan bir fark olacak ki, o da olağanüstü kabul edilebilecek manzarası ve  lezzetleridir.  Beş yıldızlı otel konseptinin standartların da, beş yıldızlı aşçılar eşliğinde hazırlanacak olan lezzetler de, en az Cafe De Paris – Teras  manzarası  ve profosyonel anlayışı  kadar unutulmaz olacakdır.

 

Uzun yıllardır sosunun hazırlanışı sır gibi saklanan 41 çeşit tat ve 24 farklı baharat ile hazırlanan nefis cafe de paris sosu ile damak tadınıza hitap ediyoruz.
 

Bonfile ya da tavuk tercihinizi yapıp bu leziz sosun tadına varabilirsiniz.

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Rumeysa Koşar 03 Temmuz 2013, 14:59 Manzara Yemek yerken yemeğimiz soğumasın diye altına mumluk koyuyorlar inanılmaz hoşuma gitti ve akşam dj performansıyla herkes çok mutlu ayrıldı
Aslı Işık 02 Temmuz 2013, 14:12 süper O muhteşem atmosferiyle mükemmel bir hizmet aldık ve eğlendik. Bizim için çok keyifli bir geceydi. Eğlenmek isteyenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.
nilay kaya 29 Nisan 2013, 23:07 yemek ve dans yemekten sonra dj eşliğinde kokteyl keyfi bir başka....
Aslı Yılmazer 08 Nisan 2013, 10:38 Süper Eğlendik Doğum günümü kutladığım en güzel mekan...