İSTANBUL
British English British English

British English

2012 Avrupa Dil Ödülü Teşvik Belgesi almış tek dil okuludur.

1975 yılında kurulan British English ,ilk yıllarından itibaren eğitimde kalite ve başarı odaklı oluşunu kanıtlamış, uzman eğitimcileri ile en yeni gelişmeleri ,tecrübesi ile harmanlayıp,öğrencilerine sunmuştur.

Başarılı bir eğitimde ilgi en önemli unsur olduğundan ,tüm proğramımız öğrenci merkezli ,dikkat çekici ve hedefe hızla ulaştıran çözüm önerileri içerir.Dil öğrenim sürecini, kısa sürede tamamlanabilinir , eğlenceli ve kolay şekle getirmek, eğitime gönül vermiş deneyimli kadromuzla bizim en önemli görevimizdir.Koordinatörlük ve eğitim geliştirme departmanımız ,tüm öğretmen kadromuzla uyumlu ve yoğun araştırmalar ,hizmet içi eğitim çalışmaları ve materyel hazırlığı yaparak ,her gün bir öncekinden daha başarılı bir güne başlarlar.Her yeni adım ve kurumumuzda eğitimini başarı ile tamamlamış her öğrencimiz ,eğitime gönül vermiş ekibimizi ,mesleğe bir kat daha bağlar.

 

 

Neden British English?

 

Önce ve her zaman British English çünkü;

 

Her öğrenci bizim için özel ve değerlidir.Biz her öğrencimizin bizden almayı hedeflediği eğitim kalitesini vermekle yükümlü ve bu sorumluluğu ,her biriminde hisseden bir kurumuz.
Biz asla zorluklardan yılmayan ve başarısızlığı tanımayan ,her koşulda alternatifler üretebilen bir çözüm ortağıyız.

 

Biz sınıf içi derslerinde bile olsa her öğrencimizi tanımak ve kişiye özel eğitim metod ve teknikleri kullanan , ihtiyaç duyulduğunda eğitim danışmanlığı hizmeti sunabilen bir kurumuz.Bu yüzdendir ki,öğrencimize İhtiyaç Analiz değerlendirme çalışmaları uygularız.Ardından yabancı dilde seviye belirleme çalışmaları yaparız.Aktif ders katılımı ile beraber öğrenim oranını incelemek için her seviyede 2 adet olmak üzere bilgi ölçümleri uygularız.Gerek görüldüğünde de Eğitim koçluğu (danışmanlığı) yaparız.

 

Biz, öğrencimiz eğitimini tamamlasa da edindiği bilgiyi koruyabilmesi için Eğitim Destek hizmetlerimize ücretsiz olarak davet ederiz.

 

Biz ,uluslar arası sınavlarda bile başarısını ispat etmiş ,Oxford ve Cambridge Üniversitelerinin çalışmalarını yakından takip eden, kullandığı metod ve tekniklerle paralel çalışmalar yürüten bir kurumuz.

 

Biz eğitimciler olarak toplumumuza olan sorumluluğumuzun bilincinde olan ,bu sebeple de bir çok sosyal sorumluluk projesine, gönülden başarıyla imza atmış bir kurumuz.

 

2012 Yılı Avrupa Dil ödülü yarışmasında Multilingual Club projesi ile katılmış ve güzel bir başarı elde etmiş bir kurumuz.

 

Çocuk grupları Cambridge ESOL- yetişkin IELTS-TOEFL-KPDS-ÜDS sınavlarında yıllardır büyük başarı elde etmiş bir kurumuz.

 

Biz 38 yıldır gururla ve mutlulukla asla çizgisinden ödün vermeyen ,sektörde ismini altın harflarla yazdırmış , BRITISH ENGLISH ‘iz.

 

 

  • FOTOĞRAFLAR
NOTLAR

Daha Büyük Görüntüle
Yorum Yapın
Yelda Yaprak 10 Temmuz 2013, 11:52 Ybancı Dil 2013 yazı için kampanya yapmışlar 2010 fiyatlarıyla kayıt yaptırılabiliyor, ve 2 ay sonra ödemeye başlanıyormuş benim için kaçırılmıcak bir fırsat çünkü ingilizce hatta yabancı dil artık çok önemli bütün işe alımlarda önce yabancı dil soruluyor, artık öğrenmek şart